Hakkımızda

Hakkımızda;

Microkey Digital Signage

1990 yılında elektronik ve bilgisayar teknolojileri alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Microkey; bilgisayar sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, dahili çağrı sistemleri konularında faaliyet göstermiş, 2004 yılından itibaren de dijital tanıtım sistemleri (Digital Signage) konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Microkey; Dijital tanıtım sistemleri (Digital Signage) sektöründe ekranlar, medya oynatıcılar vs. donanım ve yazılımlar ile  birlikte, projelendirme, danışmanlık, üretim, satış, teknik servis hizmetleri vermektedir.

LCD ekran teknolojilerinin gelişmesi, fiyat avantajlarının artması, video, resim, animasyon gibi tanıtım amaçlı görsel medya içeriğinin, 4,5G/Internet/Network teknolojileri ile uç noktalara kolaylıkla iletilmesi, görsel iletişimin tanıtımlarda etkili olmasını sağlamaktadır.

Microkey; müşteri gereksinimleri doğrultusunda değişik boyutlarda yatay-dikey LCD ekranlar ve farklı özelliklerdeki medya player’lardan oluşan sistemi, özen ile seçip, anahtar teslim Dijital Tanıtım Sistemleri (Digital Signage) projeleri gerçekleştirmektedir.